Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

  • de
  • gb
  • ru
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

Najnowsze opinie

 
Pełen profesjonalizm. Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.
 
Jestem zachwycona tą placówką. Moje dziecko cudownie się tu czuje. Nie mam uwag. Moim zdaniem lepiej trafić nie mogłam Super, że dzieci mają przez cały pobyt angielski i właśnie w tym języku się porozumiewają.
 
Meble od Pana Daniela mam od pół roku i nie widzę żadnych wad, czy niedociągnięć, sprawna komunikacja, szybki projekt oraz montaż w dniu określonym w umowie. Szczerze polecam!!!
 
jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z panem Pawłem Wiśniewskim
 
Najlepszy salon!!! Wszystkim polecam i już nigdy przenigdy nie zmienię na inny!!!
 
Witam. Meble kuchenne od pana Daniela zamawiałam na giełdzie nie czytając wcześniej żadnych opinii o tej firmie z którymi nie mogę się zgodzić. Ja osobiście bardzo jestem zadowolona wszystko zgodnie z ustaleniami na pomiarach, fachowe podejście do klienta i umiejętność doradzenia co będzie najlepsze dla klienta. Meble wykonane z bardzo dobrych materiałów dopracowane w każdym szczególe. A pan Daniel moim zdaniem cechuję się doświadczeniem. Bardzo polecam tę firmę i napewno nie będzie to moja ostatnia realizacja z firmą pana Daniela. Osoby które obawiają się negatywnych komentarzy pod adresem firmy mogą z czystym sumieniem nawiązać współpracę z tą firmą,ponieważ ja jako zadowolony klient uważam że autorami negatywnych komentarzy jest złośliwa konkurencja. Jeszcze raz bardzoooo polecam...
 
Firma godna polecenia pod każdym względem. Termin realizacji bardzo krótki, cena w porównaniu di innych wycen - niska (Firma nie jest pośrednikiem tylko producentem). Zapłaciłem 50% z tego co wcześniej miałem robione wyceny. Domek stoi już na działce, montaż szybki i profesjonalny. NAJWAŻNIEJSZE NIE WPŁACAŁEM ZALICZKI . Wszystkie firmy gdzie robiłem wycenę chciały gigantyczne zaliczki a terminy do roku czasu.
 
Szybka i sprawna naprawa, w moim przypadku bok po przerysowaniu. Oddałam auto na umówiony termin, czas naprawy według wcześniejszych ustaleń. Sama usługa bez zastrzeżeń, idealny lakier i polerka. Auto jak nowe, polecam
 
Kompletny brak profesjonalizmu. Terminy z księżyca. Nie szanują klientów.
 
najgorsze domy opieki. najgorszy personel. bardzo zła opieka. wysoka śmiertelność.
 
1
  Schowek (0)