Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

  • de
  • gb
  • ru
 
 
 
Strona główna > Usługi > Euro Podłoga System Romana Szabelska
Euro Podłoga System Romana Szabelska
ul. Wawelska 20A/12 80-034 Gdańsk

Euro Podłoga System Romana Szabelska

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Zgłoś błąd:
Euro Podłoga System Romana Szabelska

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi

Adres i dane kontaktowe:

80-034 Gdańsk, ul. Wawelska 20A/12,
Pomorskie

Strona internetowa:

http://www.eps-gdansk.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

 

 

Firmę sprzątającą Euro Podłoga System znajdziecie w Gdańsku. Działamy od 1991 roku, oferując usługi utrzymania czystości w obiektach na terenie województwa pomorskiego. Zapoznajcie się z naszą ofertą.

 

Oferta

 

Firmę Euro Podłoga System w Gdańsku prowadzimy celem sprzątania obiektów mieszkalnych , przemysłowych, usługowych, biurowych i produkcyjnych. Zlecenia realizujemy dla klientów indywidualnych, firm i deweloperów.

 

 

Oferujemy sprzątanie prywatnych domów i mieszkań. Stosujemy skuteczne preparaty bezpieczne dla alergików. Wszystkie usługi wykonujemy z należytą starannością i w ustalonym terminie.

 

 

Zajmujemy się kontraktowym sprzątaniem biur, budynków przemysłowych, hal magazynowych, pomieszczeń socjalnych, terenów zewnętrznych, wind, toalet i parkingów.

 

 

Zapewniamy sprzątanie hal produkcyjnych, w tym między innymi zamiatanie i mycie posadzek, usuwanie wycieków substancji technologicznych czy czyszczenie z wykorzystaniem agregatów wysokociśnieniowych.

 

 

Skutecznie czyścimy wykładziny dywanowe, szlifujemy marmury Terazzo, czyścimy i konserwujemy posadzki przemysłowe, impregnujemy granitogresy, myjemy okna i inne powierzchnie szklane oraz kosimy trawę. Nasza oferta to także sprzątanie po budowach i remontach.

 

 

Sprzątanie? Skontaktujcie się z nami!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)