Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

  • de
  • gb
  • ru
 
 
 
Strona główna > Usługi > Kris-Kwiat Krzysztof Daszkiewicz
Kris-Kwiat Krzysztof Daszkiewicz
Cicha 3, 98-220 Zduńska Wola woj. Łódzkie
724 213 293

Kris-Kwiat Krzysztof Daszkiewicz

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Zgłoś błąd:
Kris-Kwiat Krzysztof Daszkiewicz

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi

Adres i dane kontaktowe:

Cicha 3, 98-220 Zduńska Wola woj. Łódzkie, ,
cała polska

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Kris-Kwiat to młode, prężnie rozwijająca się przedsiębiorstwo, które oferuje swoje usługi w zakresie sprzedaży kwiatów ciętych i wieńców pogrzebowych. Oferujemy również różnego rodzaju znicze. Siedziba zakładu mieści się w Zduńskiej Woli, sprzedaż prowadzimy przy cmentarzu komunalnym. Właścicielem kwiaciarni jest Krzysztof Daszkiewicz. Zapraszamy!

Kwiaciarnia Kris-Kwiat rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku i od samego początku zdobyła zaufanie wśród wielu klientów. Codziennie świeże, zadbane kwiaty, piękne wieńce i duży wybór zniczy sprawiły, że zajęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Państwa uznanie zdobyliśmy dzięki terminowości i profesjonalizmowi.

Młody, dynamiczny zespół każdego dnia dba o Państwa zadowolenie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy przy Cmentarzu Komunalnym.

Oferujemy:

sprzedaż kwiatów ciętych,
sprzedaż wieńców,
sprzedaż wiązanek kwiatowych,
znicze,
wkłady do zniczy.

Dodatkowo proponujemy Państwu znicze olejowe i liczne wiązanki i bukiety, również na zamówienie. Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego pragniemy zaoferować najkorzystniejsze ceny za produkt wysokiej jakości.

Towar, który proponujemy to najwyższa jakość. Monitorujemy jakość dostarczanych kwiatów i zniczy. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami florystycznymi. Dzięki temu nasze kompozycje są schludne i niepowtarzalne.

Zapewniamy terminowe wykonanie wieńców i wiązanek pogrzebowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość produktów. Bogaty wybór kwiatów ciętych, zniczy i dekoracji nagrobnych to tylko część naszej oferty.

Zapraszamy!

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)