Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

  • de
  • gb
  • ru
 
 
 
Strona główna > Usługi finansowe > ANNA KIEREŚ KSIĘGOWOŚĆ Z PASJĄ
ANNA KIEREŚ KSIĘGOWOŚĆ Z PASJĄ
ul. Kornela Makuszyńskiego 4 31-752 Kraków

ANNA KIEREŚ KSIĘGOWOŚĆ Z PASJĄ

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Zgłoś błąd:
ANNA KIEREŚ KSIĘGOWOŚĆ Z PASJĄ

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi finansowe

Adres i dane kontaktowe:

31-752 Kraków , ul. Kornela Makuszyńskiego 4,
Małopolskie

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

 

 

Prowadzone przez nas biuro Księgowość z Pasją rozpoczęło działalność w 2012 roku, od początku świadcząc profesjonalne usługi. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz szerokie grono stałych Klientów. Siedziba biura zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizujemy się w księgowości. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Anna Kiereś.

 


Oferta

 

 

Głównym przedmiotem działalności naszego biura Księgowość z Pasją są usługi rachunkowe. Podejmiemy się reprezentowania Klienta w Urzędzie Skarbowym bądź Inspektoracie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zajmujemy się również usługami związanymi z podatkami, w ramach których oferujemy rozliczanie podatku dochodowego, VAT i ryczałtu. Pomożemy Państwu w wyborze formy prawnej opodatkowania dla działalności.

 

 

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

 

 

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy księgowość. Możemy Państwu zaproponować prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz handlowych, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Sporządzimy rozliczenia roczne. Podejmiemy się prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży. Zajmujemy się również ewidencją środków trwałych i ewidencją wyposażenia.

 

 

Uzupełnienie naszej oferty stanowi prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Jesteśmy w stanie sporządzić listy płac oraz naliczać wynagrodzenie. Oferujemy wypełnianie i dostarczanie deklaracji podatku dochodowego od wynagrodzeń zatrudnionych osób, a także dokumentów zgłoszenia nowo zatrudnionych pracowników do ZUS. Prowadzimy ewidencję kadrową, jak również sporządzamy ewidencję i raporty wynagrodzeń.

 

 

Istnieje możliwość dojazdu do Klienta na terenie Krakowa, jak również przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną.

 

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służymy fachowym doradztwem. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą z bogatą wiedzą, aczkolwiek nieustannie dążą do rozwoju swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Zapewniamy pełen profesjonalizm i poufność. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

 

Zapraszamy do biura Księgowość z Pasją.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)